Kohustus omada kindlasummalist kassat

Hallame poodi, kus kajastame käivet, kasutades kassat. Väga sageli soovivad kliendid anda ostetud valuutas välisvaluutas, alati eurodes. Kas rahasumma kirjendamine välisvaluutas on täiendav?

Man PrideMan Pride Man Pride Tõhus ja loomulik viis oma partneri väljakutseks saamiseks!

Kokkupuutel kunstiga. 111 jagu Käibemaksuseaduse punkti 3a punkti 1 kohaselt peavad käibemaksukohustuslased, pidades arvestust kassaaparaatide abil, välja printima kviitungi või arve kogu müügi kohta ja haldama kliendi jaoks trükitud dokumenti.

Paragrahvi 10 lõikes 3 Tehniliste tingimuste kohta määruse artikli 1 punkt 14, nagu ka § 8 lõikes 1. Kassaaparaatide määruse 1 punkt 14, mis põhjustab andmeid, mis tuleks eelarvekontole saada, peame kohustuslikult tähistama valuuta, milles müük registreeritakse, vähemalt kogu brutomüügi summa ulatuses.

Peamised kriteeriumid ja tehnilised tingimused, millele kassaaparaadid soovivad vastata, on siiski esitatud tehniliste tingimuste kohta määruse 2. jaos.

Sellepärast on § 14 lõike 2 sisus Selle õiguse 1 kohaselt peaks muu hulgas olema ka taimede müügiprogramm funktsioon: võimaldab maksumaksjal muuta selle valuuta nime, milles müük registreeritakse, või selle lühendit ning programmeerida antud muudatuse ette, sisestades muudatuse aja ja aja; säästes fiskaalteadlikkuses välisvaluutas müügiaruannete pidamise alustamise hetke ja aja ning teisendades ka müügi brutosumma muudes valuutades, mille abil konverteerimise tulemus koos maksumuse ja makse esitamisega soovitakse käivitada eelarvekontole pärast fiskaallogo koos antud valuutade logoga ; ümberarvestus peab toimuma vähemalt kuue kümnendkoha täpsusega ja teisendamise efekt tuleb ümardada kahe kümnendkoha täpsusega.

Ka välisvaluutade nimede lühenditena kasutatakse sümboleid, mida toetab Poola Poola pank.

Seega, kui maksumaksjal on idee müüa kaupu tarbijate olukorrale, kes maksavad tasu välisvaluutas, peab reeglina olema kassasüsteem, mis on varustatud positsiooniga, mis võimaldab valuuta konverteerimist.

Üritusel täpsustatud vormi järgi võib järeldada, et ostetud asjade eest tuleb tasuda eurodes, kuna lepingu väärtus esitatakse zlottides. Käibemaksu käsitlevad määrused ei reguleeri küsimust, millise vahetuskursi peame arvestama, et konverteerida Poola zlotti eurodeks.